امام رضا (ع) : هر کـس به رزق و روزى کم از خدا راضى باشد، خداوند از عمل کم او راضى خواهد بود.   (بحـارالانـوار،ج 78،ص 357)

2:31:29 PM 1397 / 08 / 27
 

بسم الله الرحمن الرحیم


درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی که با خون پاک هزاران شهید و جانفشانی و جانبازی‌های زنان و مردان این سرزمین آبیاری شده و امروزه به الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان منطقه و جهان تبدیل شده و چشم امید ملت‌های مظلوم و ستم دیده به این خطه دلاور خیز دوخته شده، بی شک مدیون ایثارگری‌های مردان مردی است که در طول هشت سال دفاع جانانه و مقدس از تمام هستی خود گذشتند و اجازه ندادند حتی یک وجب از این خاک مقدس زیر یوغ استعمارگران و غاصبان بماند.

تاریخ به خوبی گواهی خواهد داد که رشادت‌ها و از خود گذشتگی‌های مردان و زنان و جوانان و پیران این خطه با پیروی و الگو پذیری از نهضت سرخ عاشورا و خط سبز ولایت جلوی زیاده خواهی‌ها و یاوه گویی‌های ابرقدرت‌ها را گرفته و اجازه داشتن حتی ذره‌ای چشم طمع به دشمنان تا بن دندان مسلح را نداده است.

سی ویکم شهریورماه یادآور پایداری، استقامت، رادمردی و رشادت‌های شهیدان، جانبازان و ایثاگران و نماد اتحاد و همدلی همه ملت بزرگ و عظیم ایران اسلامی برای مقابله با ابرقدرت‌ها و شیاطین بزرگ است و این واقعه مهم تا همیشه تاریخ به عنوان حماسه‌ای ماندگار ثبت خواهد ماند و بر تارک ایران اسلامی خواهد درخشید.

اینجانب هفته دفاع مقدس را به رهبر فرزانه انقلاب، دولتمردان دولت تدبیر وامید، خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران و کارکنان این مجتمع تبریک عرض می‌کنم و تقارن این هفته با ماه محرم، ماه عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش را الگوپذیری از سیره آن امام همام و تاسی از نهضت سرخ حسینی می‌دانم.

امیدوارم با عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای داهیانه رهبر فرزانه انقلاب عزت، سربلندی و توسعه همه جانبه ایران اسلامی بیش از پیش محقق شود و همه مردم و مسئولان نظام در راه پاسداشت ارزش‌ها و پاسداری از راه پر افتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان سرافراز ثابت قدم باشند.

 

دکتر محمد رضا فاضل

سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان

سرکار خانم دکتر منصوره مومن هروی

پزشک متعهد و دلسوز مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی

تلاش‌های خالصانه‌ای که برای اعتلای علمی و تعالی معنوی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی صورت می‌پذیرد، از مصادیق باقیات والصالحات به‌شمار می‌رود و در پرونده اعمال، درخشان و جاودان باقی خواهد ماند. تحقق اهداف متعالی و آرمان‌های علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون نقش‌افرینی و حضور فعال و مستمر سرداران علم ، معنویت و جهادگران عرصه‌‌های تحقیق و فناوری خواهد بود.

با کمال مسرت، ارتقای مرتبه علمی حضرتعالی به استادی را تبریک عرض نموده و شادکامی، سلامت و توفیق روز افزون را در تمام عرصه های زندگی به ویژه و  کسب درجات علمی بالاتر را از خداوند متعال خواستاریم.

 

دکتر محمدرضا فاضل

سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان

همکاران گرامی آقایان ، ماشااله زراعتی و مجتبی نادری

مـوفقیـت شمــا را در قبـولی آزمــون مقطــع دکتـری پرستـاری ، صمیمانه تبریــک می گوییــم و توفیقـات روز افــزون شمـا را در کسـب مـدارج عـالی آرزومنـــدیـم.

 

روابط عمومی مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی

 

 

   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر