2:39:36 PM 1398 / 05 / 31
 
اخبار بیمارستان

انجام بیش از 15 هزار عمل آنژیوگرافی و 4 هزار عمل آنژیوپلاستی

 

انجام بیش از 15 هزار عمل آنژیوگرافی و 4 هزار مورد عمل آنژیوپلاستی

 از زمان راه اندازی بخش آنژیوگرافی مرکز قلب امام علی (ع) مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان طی مدت زمان مهر ماه سال 89 تا کنون، بیش از 15 هزار عمل آنژیوگرافی و 4 هزار مورد عمل آنژیوپلاستی انجام شده است.

دکتر سید محمد حسین مکی مدیر بیمارستان، از انجام تعداد 15 هزار عمل آنژیوگرافی و 4 هزار عمل آنژیو پلاستی از زمان راه اندازی مرکز آنژیو گرافی قلب بیمارستان خبر داد و افزوند :بخش آنژیوگرافی بیمارستان با کادری مجرب و دستگاه های بروز دنیا و با پزشکان متخصص و فوق تخصص قلب و عروق آماده خدمت رسانی به بیماران قلبی می باشند که این بخش توانسته اند با اقدام درمانی به موقع و مناسب توسط پزشکان و کادر درمانی ، بیماران به زندگی عادی خود باز گردند.

ایشان از تحت پوشش دادن بسیاری از بیماران قلبی از شهر ها و استان های دیگر کشور خبر دادند و تصریح کردند :وجود این بیمارستان و متخصصان با تجربه سبب شده تا بیماران مبتلا به بیماران قلبی و عروقی در کوتاهترین زمان ممکن به این بیمارستان مراجعه نموده و روند درمان خود را سپری نمایند.

مدیر بیمارستان در ادامه افزودند : با توجه به اینکه پیشگیری مقدم بر درمان است، بیان داشتند: کنترل قند، کنترل فشار خون، عدم مصرف دخانیات، کم‌ کردن استرس و تغذیه مناسب ،از مهم‌ترین عوامل پیشگیری می باشند.

وی اظهار داشت: درد در ناحیه قفسه سینه، تنگی نفس به ویژه در زمان فعالیت، تپش قلب، حملات کاهش هوشیاری را عمده‌ترین نشانه‌های بیماری قلبی در افراد برشمردند.

ساعت : 12:14 -  روز  : شنبه  - 10 /  9 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :177

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر