2:43:45 PM 1398 / 05 / 31
 
اخبار بیمارستان

مراسم تکریم و تقدیر

جمعی از بازنشستگان و اعضای تیم فوتسال بیمارستان

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ؛ مراسم تکریم و تقدیر از بازنشستگان و اعضای تیم فوتسال بیمارستان با حضور مسئولین و جمعی از پرسنل بیمارستان برگزار گردید.

در این مراسم که بمناسبت هفته  وحدت ، میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته بسیج برگزار گردید، از بازنشستگان ، اعضای تیم فوتسال و برگزیدگان مسابقه سفره هفت سین بیمارستان با حضور جمعی از مسئولین ، تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم دکتر سید محمد حسین مکی مدیر بیمارستان ضمن خیر مقدم و گرامیداشت هفته وحدت  و بسیج افزودند : تقدیر و تشکر خالصانه ازتلاش های ارزنده وسازنده پرسنل درمانی که یکی از برجسته ترین عرصه ها برای خدمتگزاری به انسانها می باشد موجب ایجاد حس انگیزه ، در سایر کارکنان می گردد.

ایشان در ادامه  تصریح کردند : اکنون که پس از چندین سال خدمت صادقانه و خالصانه به افتخار بازنشستگی نائل آمده اید ، شایسته است از زحمات بی دریغ  و مساعی ارزشمندو اهتمام ویژه شمادر طـول این مـدت ، ارج نهـاده و سعادت ، سلامت و توفیق روز افزون شمـا و خانواده محترمتان را از درگاه احدیت مسئلت  نمائیم.

دکتر مکی از تلاش های تیم فوتسال بیمارستان که در مسابقات فوتسال دانشگاه ، موفق شدند قهرمان این دوره از مسابقات شوند را به اعضا تیم تبریک گفته و برای آنها آرزوی موفقیت نمودند.

در ادامه مراسم دکتر خیرخواه معاون درمان بیمارستان بر حفظ شان و کرامت بازنشستگان تاکید نمودند.

معاون درمان بیمارستان با اشاره به جایگاه و اهمیت تکریم بازنشستگان گفتند: این عزیزان گرانبها‌ترین روز‌های عمر خود را به دور از خانواده شان، وقف خدمت به مردم کرده و در راه توسعه و خدمت در عرصه سلامت کشور گام برداشته اند و امروز وظیفه ما است که از آنان تقدیر نمائیم.

ایشان در ادامه از زحمات بازنشستگان و تیم فوتسال بیمارستان ، تقدیر و تشکر کرده و برای آنها آرزوی موفقیت نمودند.

در پایان مراسم با اهدا لوح و هدایایی از زحمات بازنشستگان ، اعضای تیم فوتسال و برگزیدگان سفره هفت سین 97 تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

ساعت : 12:31 -  روز  : سه شنبه  - 6 /  9 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :264

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر