5:25:09 AM 1399 / 04 / 23
 
اخبار بیمارستان

خدمات رسانی به بیش از33 هزار بیمار و مصدوم در اورژانس

دکتر سید محمد حسین مکی مدیر بیمارستان شهید دکتر بهشتی کاشان از خدمات رسانی به بیش از33 هزار بیمار و مصدوم  در اورژانس این مجتمع در شش ماهه اول سال 1397خبر داد.

ایشان افزود:از این تعداد، 11 هزار بیماربه صورت سرپایی درمان و ترخیص شده و همچنین 21 هزار نفر جهت دریافت خدمات در بخش اورژانس بستری شده اند.

وی با بیان اینکه در 6 ماهه اول سال 97 بیش از 32 هزار نفر در بخش تریاژ اورژانس خدمات رسانی و ویزیت  شده اند، خاطرنشان کرد: با حضور پزشکان و کادر درمانی مجرب، بیش از 15هزار بیمار و مصدوم نیز در بخش اورژانس در کمتر از 6 ساعت تعیین تکلیف شده اند که یکی از مهمترین شاخصهایی که در ارزیابی مراکز اورژانس به کار گرفته می‌شود ، زمان انتظار بیماران برای دریافت خدمات تشخیصی و درمانی است.

مدیر محترم بیمارستان درخصوص آمار بیماران بستری گفت: تعداد کل بیماران بستری شده در بخش های داخلی را بیش از 8 هزار نفر و تعداد بیماران بستری در بخش جراحی اورژانس رابیش از 13 هزار نفر بیان نمودند.

دکتر مکی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و پرسنل بخش اورژانس بیمارستان تصریح کرد: بخش اورژانس یکی از مهمترین بخشهای بیمارستان است که عملکرد آن می‌تواند تأثیر فراوانی بر عملکرد سایر بخشهای بیمارستان و رضایت بیماران داشته باشد.

ساعت : 10:12 -  روز  : چهار شنبه  - 23 /  8 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :265

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر