7:49:59 PM 1397 / 12 / 29
 
اخبار بیمارستان

بازدید هیات بورد تخصصی مغز و اعصاب

 هیات بورد تخصصی مغز و اعصاب از مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان بازدید نمودند.
هیات بورد نورولوژی وزارت خانه متشکل از آقایان؛ دکتر زارع ، دکترنجفی و نماینده دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت، با استقبال و همراهی ریاست دانشکده و معاون پژوهشی دانشکده پزشکی و بیمارستان بهشتی، مدیرگروه و اعضا هیات علمی گروه نورولوژی، به بازدید از بخش داخلی اعصاب، اورژانس ،MRI ، درمانگاه، بخش نوار عصب و عضله، پاویون دستیاران و... درمجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان پرداختند.

هیات مذکور، طی نشستی با اعضا گروه و مسئولان دانشکده پزشکی، امکانات و توانمندی های موجود را برای گروه تخصصی نورولوژی، مناسب ارزیابی و تنها خواستار تغییراتی در بخشی از فضاهای نورولوژی مربوطه شدند.

دکتر مسعود مدیر گروه نورولوژی بیمارستان ضمن خیر مقدم به اعضای محترم هیات بورد، گزارشی از فعالیت های درمانی و آموزشی گروه نورولوژی بیمارستان را بیان کردند و افزودند : مهمترین هدف گروه نورولوژی بیمارستان را ارتقا شاخص های آموزشی، درمانی و تحقیقاتی نورولوژی در سطح کشور و تربیت نیروهای تخصصی عنوان نمودند.

 ایشان با اشاره به امکانات و بستر مناسب جهت پذیرش دستیار در این رشته، نقطه قوت این گروه را اعضای هیات علمی توانمند و با انگیزه عنوان کردند و یاد آور شدند: تنها راه پیشرفت و ترقی و رفع مشکلات موجود ، بهبود شاخص های درمانی آموزشی، حمایت و نگاه ویژهمسئولین مربوطه و هیات بورد تخصصی نورولوژی به این مجتمع امکان پذیر دانست . ایشان همچنین به هیات بورد تخصصی نورولوژی وزراتخانه قول مساعد جهت حمایت همه جانبه در جهت رفع نواقص جزیی مطرح شده را دادند.

در پایان این بازدید مقرر شد نتیجه این بازدید بعد از انجام بررسی‌های لازم توسط هیئت بورد نورولوژی، به اطلاع این مرکز رسانده شود.

 

ساعت : 13:13 -  روز  : پنج شنبه  - 19 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :172

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر