7:49:51 PM 1397 / 12 / 29
 
اخبار بیمارستان

با حضور مسئولین دانشگاه و بیمارستان :

جلسه معارفه دانشجویان دستیاری جدید الورود بیمارستان برگزار شد

جلسه توجیهی دستیاران جدیالورود سال تحصیلی 96/97 با حضور مسئولین دانشگاه و مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان روز پنج شنبه پنجم مهرماه در محل سالن آمفی تئاتر بیمارستان برگزار گردید.

در این جلسه آقای دکتر رضوی زاده معاون آموزشی پژوهشی بیمارستان قوانین و مقررات آموزشی و پژوهشی را بیان کرده و اظهار امیدواری کردند که با رعایت قوانین آموزشی لازم گامی موثر برای ادامه موفقیت های خود بردارند.وی به مهم شمردن شرایط مطلوب آموزش بعنوان یکی از اصولی ترین شرایط تاکید داشتند.

در ادامه مراسم ضمن معرفی مدیران محترم گروه های آموزشی به دستیاران ، هرکدام از مدیرگروه ها به طور جداگانه ضمن عرض خیرمقدم خدمت دستیاران ، به تشریح حوزه آموزشی و مدیریتی خود جهت آشنایی دانشجویان پرداختند.

در ادامه دکتر کوچکی ریاست دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم و آرزوی موفقیت برای کلیه دستیاران تصریح کرد: تمام تلاش مسئولین دانشگاه در راستای مهیا نمودن امکانات آموزشی، پژوهشی، رفاهی و معیشتی دانشجویان است تا این عزیزان دغدغه ای جز تحصیل و تلاش علمی نداشته باشند.

ایشان دوران دستیاری را یکی از بهترین دوره های پزشکی یاد کردند و افزودند : تمام چشم امید بیماران ، پزشکان هستند و می بایست ضمن رعایت اخلاق با آنها در درمان بیماران کوشا بود.

دکتر کوچکی پزشکان متخصص را سرمایه های انسانی ناب قلمداد نموده و از دانشجویان دستیار درخواست ممارست و پشتکار جدی در حوزه تخصصی و پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای خود را تاکید کردند.

ریاست دانشگاه در پایان سخنان خود از مسئولین مربوطه خواستند که از هیچ کوششی برای حل مسائل و مشکلات رفاهی دستیاران و فراهم نمودن شرایط مناسب برای آنها دریغ نکنند.

درپایان مراسم اقای اعظمی دادستان نظام پزشکی ضمن مهم شمردن شغل حساس پزشکی بخصوص در دوره دستیاری ، داشتن صعه صدر و رعایت کامل طرح تکریم بیماران و نیز رعایت اصول مستند سازی در طی دوره درمان بیماران را خواستار شد و تاکید جدی بر احترام به شخصیت و جایگاه انسانی بیمار داشتند

 

 

ساعت : 11:58 -  روز  : دو شنبه  - 9 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :177

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر