7:46:01 PM 1397 / 12 / 29
 
اخبار بیمارستان

با حضور مسئولین بیمارستان :

مراسم تودیع و معارفه مسئول تجهیزات پزشکی و مصرفی بیمارستان

روز شنبه مورخ 7/7/97 با حضور سرپرست ، مدیر و معاون آموزشی مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی ، جلسه تقدیراز خدمات آقای دکتر خیاط و معارفه سرکار خانم مهندس آسمانی بعنوان مسئول واحد تجهیزات پزشکی و مصرفی بیمارستان با حضور جمعی از مسئولین بیمارستان تشکیل شد.

در ابتدای این مراسم آقای دکتر مکی مدیر بیمارستان ضمن عرض خوشامدگویی خدمت حاضرین در جلسه ، از زحمات آقای دکتر خیاط در زمان تصدی مسئولیت تجهیزات پزشکی و مصرفی بیمارستان تقدیر کردند و افزودند : با راه اندازی داروخانه تجهیزات پزشکی و مصرفی بیمارستان در سال 1396 ، مسئولیت این واحد به آقای دکتر خیاط سپرده شد که با حضور ایشان تحولی در این واحد بوجود آمد که می توان به مواردی از جمله بازسازی انبار تجهیزات پزشکی و مصرفی ، انتقال انبار تجهیزات از بیمارستان اخوان به این مجتمع و ارتقا و پیگیری امور مربوط به واحد نام برد.

ایشان از تعهد ، تخصص و زحمات شایان دکتر خیاط در مدت زمان خدمت در این واحد تقدیر و تشکر نموده و برای سرکار خانم مهندس آسمانی از خداوند متعال آرزوی سعادت و سلامت برای ایشان درجهت پیشبرد اهداف درمانی این مرکز شدند.

در ادامه دکتر فاضل سرپرست مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی ضمن تقدیر از زحمات و فعالیت های دکتر خیاط ، ایشان را یکی از مسئولین و نیروهای فعال دانشگاه یاد کردند و افزودند : امروز در مراسمی جمع شدیم که از یک مدیر بسیار خوب در دانشگاه تقدیر و تشکر کنیم.

ایشان دکتر خیاط را منشا تغییرات مثبتی در واحد تجهیزات پزشکی بیمارستان نام بردند و اظهار داشتند:دکتر خیاط در 1 سال گذشته و بدو راه اندازی واحد تجهیزات پزشکی، توانسته است پیشرفت های مثبتی در این واحد ایجاد نمایند.

ایشان در پایان از تلاش های خستگی ناپذیر وی که منجر به تغییرات اساسی کمی و کیفی در بیمارستان شد به نوبه خود تشکر و قدردانی کرد.

در ادمه جلسه دکتر خیاط و سرکار خانم مهندس آسمانی مطالبی را بیان و از ریاست و مدیر محترم بیمارستان تقدیر و تشکر نمودند.

در پایان مراسم از طرف حوزه ریاست مجتمع با اهدا لوح تقدیر و هدیه ای از زحمات دکتر خیاط تجلیل و حکم مسئولیت خانم مهندس آسمانی به ایشان تقدیم شد.

 

ساعت : 12:57 -  روز  : شنبه  - 7 /  7 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :213

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر