امام رضا (ع) : هر کـس به رزق و روزى کم از خدا راضى باشد، خداوند از عمل کم او راضى خواهد بود.   (بحـارالانـوار،ج 78،ص 357)

1:34:06 PM 1397 / 10 / 27
 
اخبار بیمارستان

مراسم جشن پیروزی انقلاب برگزار شد

همزمان با سی و نهمین سال پیروزی ارزشمند انقلاب اسلامی  مرا سم جشن باشکوهی در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه برگزار شد .در این مراسم که با همت پایگاه حمزه سید الشهدای دانشگاه علوم پزشکی وروابط عمومی برگزار شد بعـد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرودملی حجت الاسلام جمشیدی با موضوع  ایام پیروزی انقلاب و دهه فجر و عوامل پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سخنرانی داشتند   

  معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در این مراسم با اشاره به زحمات وازخودگذشتگی های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی، دستاوردهای کنونی را مرهون اندیشه های ناب امام خمینی (ره) دانست.

وی گفت: انقلاب اسلامی که به همت حضرت امام (ره) شروع شده و به پشتوانه مردم انقلابی ادامه یافته، انفجار نور بود که تاثیر خود را در جوامع مختلف گذاشته است.

ایشان همچنین خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی نیز مانند جوامع دیگر دارای مشکلاتی در سر راه خود است ولی این به معنای ناامیدی از جریان پیشرونده انقلاب اسلامی نیست.

حجت الاسلام جمشیدی اظهارامیدواری کرد: با توفیق خداوند بتوانیم انقلاب مان را به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل کنیم و شاهد گسترش هرچه بیشتر اندیشه ها ناب اسلام باشیم

پس از سخنرانی برنامه باسرودن شعربه مناسبت نزدیک شدن به ایام شهادت حضرت زهرا (س) ، ادامه یافت و در پایان نیز گروه های  هنری و موسیقی با اجرای برنامه های متنوع دو گروه تئاتر وطنز کاشان ،این روز بزرگ با حضور خانوادهای محترم همکاران شرکت کننده در جشن ، گرامی داشته شد.

ساعت : 16:25 -  روز  : چهار شنبه  - 18 /  11 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :346

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر