11:32:35 AM 1399 / 04 / 21
 
اخبار بیمارستان

راه اندازی چهارمین دستگاه پیشرفته اکوکاردیوگرافی در این مرکز

مدیر مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان گفت: در راستای ارتقاء خدمات و افزایش رضایتمندی مراجعین ، چهارمین دستگاه پیشرفته اکوکاردیوگرافی در این مرکز راه‌اندازی شد.

💠به گزارش روابط عمومی بیمارستان دکتر سیّد محمد حسین مکّی مدیر این مرکز درباره این خبر گفت: با میانگین روزانه انجام اکو قلبی بیش از 40 بیمار و شرایط خاص این بیماران در بخش های ویژه ، اضافه شدن چهارمین دستگاه اکوکاردیوگرافی قلب با امکانات به‌روز دنیا گامی مهم برای ارتقاء کمیّت و کیفیت خدمات درمانی در این مرکز میباشد .

💠دکتر مکی با اشاره به درخواست‌های پزشکان متخصص قلب این مرکز برای اضافه شدن دستگاه  اکو کاردیوگرافی افزود: این دستگاه به دلیل کیفیت بهتر ، رزولوشن بالا، و تشخیص دقیق‌تر از پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی است که بااعتباری بالغ‌ بر 3 میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه خریداری، نصب و راه‌اندازی شده است.

💠ایشان ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین محترم دانشگاه و وزارت متبوع در مساعدت جهت تهیه این دستگاه افزود : دستگاه اکوکاردیوگرافی زیمنسX700 ، یکی از پیشرفته ترین دستگاههای اکوکاردیوگرافی می باشد که با استفاده از بروز ترین روشهای تصویر برداری در قلب، کمک شایانی در تشخیص بیماری های قلبی و عروقی دارد.

💠گفتنی است ، اکوکاردیوگرافی یکی از روش ‌های تشخیصی دقیق و در عین ‌حال راحت برای بررسی بیماری ‌های قلبی است  که در این روش امواج صوتی از طریق یک پروب به سوی قلب فرستاده می ‌شوند و بسته به مواد تشکیل دهنده ی هر قسمت از قلب، مقادیر مشخصی از این امواج منعکس و تصویر ایجاد می ‌شود.

ساعت : 9:21 -  روز  : شنبه  - 31 /  3 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :312

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر