1:46:45 PM 1399 / 04 / 21
 
اخبار بیمارستان

هشدار رئیس مرکز آموزشی و درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان

در مورد افزایش بیماران مبتلا به کرونا

هشدار رئیس مرکز آموزشی و درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان در مورد افزایش بیماران مبتلا به کرونا

🔺به دنبال سیر صعودی بیماری کرونا در مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان و لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با آن، نشست فوق العاده ستاد کنترل و مدیریت بیماری کرونا در بیمارستان به ریاست دکتر شریف سرپرست این مرکز برگزار شد.

🔺به گزارش روابط عمومی بیمارستان، دکتر محمدرضا شریف سرپرست بیمارستان درباره این خبر افزود: روز سه شنبه ۲۷ خرداد ماه ۹۹ ، با توجه به افزایش بیماران مبتلا به کرونا در این مرکز و افزایش موارد مثبت آزمایش های کوید ۱۹ ، جلسه فوق العاده ستاد کرونای بیمارستان با حضور همه اعضا برگزار شد.

🔺وی درباره افزایش بیماران مبتلا به کرونا در این مرکز هشدار داده و خاطر نشان کرد : بحث کروناویروس بسیار جدی است و به همه همشهریان توصیه می شود با حفظ آرامش و توجه به مسائل بهداشتی از قبیل فاصله‌گذاری اجتماعی، شستن مداوم و صحیح دست ها ، استفاده از ماسک و عدم حضور در تجمعات غیر ضروری در جهت پیشگیری از شیوع مجدد بیماری تلاش نمایند.

🔺دکتر شریف بیان داشت: همه مسئولین و کادر بهداشت و درمان باید با تمام ظرفیت برای مقابله با افزایش بیماری بسیج شوند و هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شود.

🔺ایشان تصریح کرد: همه پزشکان و پرسنل این مرکز با تمام توان و با جان و دل برای نجات جان  بیماران تلاش می‌کنند و از هیچ کوششی دریغ ندارند ولی مردم بزرگوار نیز کماکان باید با رعایت مسائل بهداشتی به فکر حفظ سلامت خود و خانواده و همچنین کادر بهداشت و درمان باشند.

ساعت : 8:52 -  روز  : شنبه  - 31 /  3 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :133

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر