1:20:02 PM 1399 / 04 / 21
 
اخبار بیمارستان

با حضور مسئولین دانشگاه و بیمارستان ؛

مراسم تودیع و معارفه مسئول فنی و سوپروایزر واحد آزمایشگاه

مراسم تکریم و معارفه سرپرست و سوپروایزر واحد آزمایشگاه مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، مراسم تکریم و معارفه مسئول فنی و سوپروایزر واحد آزمایشگاه مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان با حضور دکتر شریف سرپرست بیمارستان و جمعی از پزشکان و مسئولین بخشها در محل سالن کنفرانس بیمارستان برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر سید محمد حسین مکی مدیر مرکز ، ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مسئولین در این جلسه و تبیین دستورالعمل جدید معاونت درمان وزارت و حذف پست سرپرست و ایجاد پست مسئول فنی ارشد ، حساسیت کار در آزمایشگاه این مرکز را بالا ارزیابی کرده و افزود : با توجه به اینکه خدمات کارشناسان محترم این واحد در تشخیص بیماری بیماران نقش بسزایی دارد ، لازم است تا با دقت و سرعت عمل بالا نسبت به ارائه جواب آزمایش های درخواستی همکاران محترم بالینی تلاش نموده و از هیچ کوششی دریغ نکنند.

ایشان ضمن ابراز رضایت مسئولین بیمارستان و مسئول بخش ها از عملکرد و نحوه ارتباط جناب آقای دکتر سلیمیان و آقای کوشا در زمان تصدی در آزمایشگاه این مرکز گفت : پیگیری ، همکاری با مسئولین بخشها و پرسنل واحد ، حضور مستمر و اجرای دقیق مصوبات کمیته های تخصصی را از ویژگی های این عزیزان برشمرد و برای آنان در ادامه خدمت به مردم آرزوی  موفقیت نمودند.

در ادامه جناب آقای دکتر محمدرضا شریف سرپرست مرکز ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه افزود : این بیمارستان بعنوان بزرگترین و مهمترین مرکز درمانی در منطقه است که با حضور کادر درمانی مجرب و متعهد ، به بیماران و مردم منطقه خدمات تخصصی و فوق تخصصی ارائه می دهند.

ایشان موفقیت های این مرکز را نتیجه همکاری و زحمات کلیه مسئولین و پرسنل در بخش های مختلف درمانی ، پشتیبانی و پاراکلنیک ها بیان کرده و خاطر نشان کرد : نتیجه و حاصل این همکاری ها را می توان در زمان بحران کوید 19 بخوبی مشاهده کرد که اگر این تعامل و تلاش پرسنل در بخش های مختلف نبود ، بدون شک نمی شد این بحران را به خوبی مدیریت و کنترل کرد ، که لازم می دانم از کلیه کادر درمانی و پشتیبانی این مرکز تشکر و قدردانی نمایم.

وی بخش آزمایشگاه این مرکز را جزء یکی از بهترین و مجهزترین آزمایشگاه ها در سطح منطقه برشمرده و افزوند : با کمک مسئولین محترم دانشگاه و بیمارستان و همکاری پزشکان و پرسنل این واحد ، باید نسبت به ارتقاء فعالیت های این بخش تلاش نمود و با توسعه تجهیزات آزمایشگاه ، خدمات قابل توجه و مطلوبی را به بیماران و مراجعین ارائه کرد.

دکتر شریف از تلاش های جناب آقای دکتر سلیمیان و آقای کوشا در زمان تصدی سرپرستی و سوپروایزری بخش آزمایشگاه تقدیر نمود و برای آقای دکتر احترام و آقای فخره ای در سمت جدید آرزوی موفقیت و پیروزی کردند.

در پایان با اهدا لوح و هدایا از زحمات آقای دکتر سلیمیان و آقای کوشا تقدیر و تشکر بعمل آمد.

ساعت : 18:23 -  روز  : یکشنبه  - 25 /  3 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :321

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر