11:40:14 AM 1399 / 04 / 21
 
اخبار بیمارستان

با هزینه چهار میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه

راه اندازی و نصب نرم افزار آرشیو الکترونیکی پرونده های بالینی بیماران این مرکز

مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان به آرشیو الکترونیکی با جستجوی پیشرفته پرونده های بالینی بیماران تجهیز شد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، دکتر سیّد محمد حسین مکّی مدیر این مرکز درباره این خبر افزود : با بهره برداری از  نرم افزار و سخت افزار های مربوطه و اسکن پرونده ها در واحد مدیریت اطلاعات سلامت این مرکز ، گامی مهم در جهت توسعه خدمات الکترونیک مرکز برداشته شد.
 دکتر مکی هزینه راه اندازی و نصب این نرم افزار را چهار میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه بیان کرده و گفت : از جمله مزایای این نرم افزار را تسریع در پاسخگوئی به مراجعان ،  در اختیار قراردان تصویر پرونده  به پزشکان برای  امور درمانی بیمار ، ارتقاء امنیت فیزکی پرونده های بالینی ،  حفظ و ارتقا  امنیت  اطلاعات و محرمانگی محتویات پرونده بیمار و . . . می باشد.
ایشان ضمن تشکر از همراهی مسئولین محترم دانشگاه در عملیاتی نمودن موضوع ، خاطر نشان نمود : با این روش می توان با جستجوی سریع الکترونیک به راحتی ، به محتوای بایگانی پرونده های بیماران دسترسی داشت و کادر پزشکی و درمانی هم می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن ،  اسناد و پرونده های درمانی بیماران را پیدا نموده و با توجه به سوابق آنها ، نسبت به روند درمان بیماران تصمیم گیری نمایند .
ایشان در پایان اظهار امیدواری نمود که با همکاری و همراهی کلیه سازمان های قانونی ، که در منطقه و شهرستان متقاضیِ تصاویرِ پرونده بیماران میباشند و پذیرش تصاویر الکترونیک ، با پیشگیری فعال از انتقال عفونت ها و ویروس ها از محیط بیمارستانی به محیط های اداریِ سازمانهای قانونی ؛ بتوان گام مهمی در حفظ محیط زیست و حذف کاغذ از این ارتباطهایِ قانونیِ امور بیماران برداشت .

ساعت : 8:43 -  روز  : یکشنبه  - 25 /  3 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :59

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر