8:09:01 PM 1398 / 12 / 05
 
اخبار بیمارستان

مانور مقابله با شیوع کُرونا ویروس:

باهدف کسب آمادگی و نحوه مقابله با این بیماری در بیمارستان

مانور مقابله با شیوع کُرونا ویروس باهدف کسب آمادگی و نحوه مقابله با این بیماری در مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ؛ دکتر سید محمد حسین مکی مدیر بیمارستان گفت: هدف از برگزاری این مانور کسب آمادگی در زمان شیوع احتمالی کُرونا ویروس و نحوه مقابله با موارد این بیماری است.

وی گفت: یکی از مهمترین فاکتورها در زمینه افزایش موفقیت اقدامات اجرایی، ارتقاء اطلاعات و دانش پرسنل درگیر در مقابله با این بیماری است و لازم است در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.

دکتر مکی بیان کرد: در هنگام برخـورد احتمـالی با موارد مشکوک به این بیماری، هر واحد باید صرفا وظیفه ی از قبل پیش بینی شده خود را انجام دهد و از مداخله در وظایف دیگر واحدها خودداری کند.

ایشان افزود: به هیچ وجه نباید جهت اطلاع رسانی از فضای مجازی استفاده گردد و در این زمینه باید کاملاٌ هوشیار بود که از اطلاع رسانی هایی که باعث تولید شایعه و نیز تشویش اذهان عمومی می شود، خودداری شود.

مدیر بیمارستان خاطر نشان کرد: کلیه پرسنل و مسئولین اجرایی در زمینه پیشگیری و مقابله با این بیماری در هر لحظه از شبانه روز آماده دریافت گزارشات و نیز اقدامات لازم می باشند.

ساعت : 11:35 -  روز  : پنج شنبه  - 24 /  11 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :691

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر