8:36:59 AM 1399 / 04 / 17
 
اخبار بیمارستان

بازسازی بخش شیمی درمانی

مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان

بخش شیمی درمانی مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان ، بازسازی و تجهیز می شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، دکتر سید محمد حسین مکی مدیر مجتمع ، از بازسازی و تجهیز بخش شیمی درمانی این مجتمع به متراژ 240 متر مربع خبر دادند و افزودند : نظام بهداشت - درمان با مشکلات وچالش های بسیاری روبه رو است که تنهابه اعتبارات دولتی دراین زمینه اکتفا نمی توان کرد ونیازمند کمک های خیرین گرامی می باشد.

وی اضافه کرد: بخش شیمی درمانی این بیمارستان یکی از فعال ترین بخش ها می باشد که با ظرفیت 15 تخت  به صورت سرپایی و بستری ، روزانه حدود 30 نفر را پذیرش و تحت درمان قرار می دهند.

دکتر مکی خاطر نشان کرد : در پنج ماهه اول سال 98 ، بیش از 3700 بیمار در این بخش بستری و تحت درمان قرارگرفتند که با توجه به بازسازی بخش ، روند درمان و مراجعین بیماران با حضور پزشکان و پرسنل متبحر و مجرب بخش ،بدون هیچ وقفه ای انجام گردید .

مدیر بیمارستان گفت : باید با اقدامات پیشگیرانه میزان ورود بیماران جدید را کاهش داده و با افزایش کیفیت درمان طول عمر بیماران این بخش را افزایش دهیم.

لازم به ذکر است از مهمترین فعالیت های درمانی این بخش ، پذیرش بیماران برای دریافت داروهای حساس و خاص و دریافت خون و فراورده های خونی از گروه های درمانی مختلف شامل ، هماتولوژی ، مغزو اعصاب،روماتولوژی ، نفرولوژی ،ریه،گوارش ، غدد و قلب می باشد.

ساعت : 15:4 -  روز  : چهار شنبه  - 13 /  6 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :268

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر