3:07:55 AM 1399 / 04 / 14
 
اخبار بیمارستان

با حضور اعضای ستاد اقامه نماز دانشگاه

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی کاشان در بیمارستان

جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی کاشان با حضور سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ ،سرپرست و مدیر بیمارستان ،مدیر فرهنگی دانشکده ، مسئول دفتر معاونت توسعه دانشگاه ، ائمه جماعت بیمارستان و سایر اعضا این ستاد در دفتر ریاست مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، در این جلسه حجت الاسلام شاه فضل، سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ اظهار کرد:  ترویج اقامه نماز یکی از وظایف معنوی در جامعه است که باید دستگاه‌ها و ادارات آن را در دستور کار خود قرار دهند.

ایشان افزود: فریضه نماز بر مسلمانان واجب و خود ما باید عامل آن باشیم و دیگران را باید به انجام آن تشویق کنیم.
حجت الاسلام شاه فضل تصریح کرد : برای تحقق اهداف و برنامه‌های اقامه نمازو تجهیز نمازخانه های مراکز درمانی دانشگاه باید اعتبارات لازم تخصیص یابد تا مانعی برای تاخیر در برپایی نماز و مراسم های مذهبی  بوجود نیاید.

مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ در این جلسه از مسئولین این مجتمع بخاطر تلاش های انجام شده در جهت برپایی و اقامه نماز در بیمارستان تقدیر نمودند.

در این نشست دکتر محمدرضا شریف سرپرست بیمارستان افزود : تلاش می کنیم برای ادای این فریضه ی دینی بهترین امکانات را برای پرسنل و ارباب رجوع این مجتمع که تراکم مراجعه بیش تری نسبت به بقیه مراکز درمانی دانشگاه دارد فراهم نماییم ، البته مشکلاتی در این زمینه وجود دارد اما با توجه به کمبود فضای فعلی ، درصدد هستیم تا مقدمات ساخت نمازخانه را با امکانات جانبی را فراهم نماییم.

در ادامه دکتر سید محمدحسین مکی مدیر مجتمع ،گزارشی از روند برگزاری نماز جماعت در بیمارستان را ارائه کردند و همچنین نواقص و کاستی های موجود در نمازخانه این مجتمع را به اطلاع مسئولین ستاد اقامه نماز دانشگاه رساندند .

 

ساعت : 12:46 -  روز  : سه شنبه  - 12 /  6 / 1398 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :223

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر