*****  جشن پیروزی مبارک     ***یَقُولُ اللهُ(عز و جل): لاقَطَّعن أمَلَ کُلّ مُومِنٍ أمَّلَ دونی بالإیاسِ: خداوند (عز و جل) می فرماید: بی گمان امید هر مومنی که به غیر من امید ببندد را با مأیوس کردن او قطع می کنم. مستدرک الوسائل ج 11 ، ص 221 ، ح   12799

 

9:44:34 PM 1397 / 04 / 04
 

مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان

معرفی

نام بخش:داخلی3

ریاست بخش:خانم دکتر زهرا چیت سازیان

پزشک مسئول و فنی :خانم دکتر زهرا چیت سازیان

مسئول بخش: فرزانه فلاح

سرپرستار بخش: مهدیه نیک مهر

تعداد تخت فعال: 33

  معرفی پزشکان بخش:

  •  دکتر زهرا چیت سازیان فوق تخصص بیماریهای داخلی کلیه 
  • دکتر علیرضا سلیمانی فوق تخصص بیماریهای داخلی کلیه 
  • دکتر فاطمه جعفری فوق تخصص غدد و متابولیسم 
  • دکتر مجید احسانی فوق تخصص هماتولوژی و انکولوژی

مشخصات فیزیکی

 بخش داخلی سه در طبقه دوم  ساختمان امام علی بیمارستان واقع شده است واز لحاظ فیزیکی به شرح ذیل می باشد .

8 اتاق معمولی بستری بیمار که در هر اتاق 4 تخت عادی بستری بیمار موجود است . یک اتاق ایزوله شامل یک تخت جهت فراهم کردن شرایط ایزوله . یک اتاق انبار دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی . یک اتاق معاینه . یک اتاق تهیه دارو . یک اتاق انبار البسه . یک اتاق انبار تجهیزات پزشکی . اتاق پزشک . یک اتاق مخصوص استراحت پرسنل خانم . یک اتاق مخصوص استراحت پرسنل مرد و یک اتاق شستشوی کثیف .

لیست بیماری های شایع بخش:

 Berst cancer- Aml-Crf- Gn-colon cancer

 معرفی پرسنل :

این بخش دارای 15 نفر پرسنل پرستاری با مدرک کارشناسی ، یک نفر منشی ، 4 نفر کمک بهیار و 3 نفر نیروی خدماتی می باشد که به صورت شیفت در گردش و به شرح ذیل فعالیت می کنند :

  • شیفت صبح : سر پرستار به همراه 5 نفر نیروی کارشناس پرستاری ، یک نفر منشی ، 2 نفر کمک بهیار و یک نفر نیروی خدماتی .
  • شیفت عصر و شب : 4 نفر نیروی کارشناس پرستاری ، یک نفر کمک بهیار و یک نفر نیروی خدماتی.

 اهم فعالیت های بخش :

 این بخش پذیرای افراد با مشکلات داخلی کلیه ، افراد با مشکلات خونی و مبتلایان به انواع سرطان و مبتلایان به اختلالات غدد می باشد . این بخش دارای 33 تخت فعال می باشد که در بیشتر ایام سال به دلیل تعداد زیاد افراد مراجعه کننده کاملا پر می باشد و باتوجه به تعداد زیاد مراجعه کنندگان و همچنین بستری بیماران با بیماریهای خاص در آن از لحاظ کار پرستاری از سنگین ترین بخش های بیمارستان محسوب می شود . در این بخش علاوه بر انجام اقدامات پزشکی و پرستاری معمول و مشخص ، اقدامات خاص و تخصصی شامل آسپیراسیون سوزنی از غده تیروئید ( FNA) ، بیوپسی کلیه ، شالدون گذاری ، مراقبت از زخم های دیابتی ، دیالیز صفاقی ، آسپیراسیون مغز استخوان ، بیوپسی مغز استخوان انجام می شود .

 اهم تجهیزات پزشکی موجود در بخش :

 ساکشن و اکسیژن سانترال یک عدد به ازای هر 2 تخت معمولی . دستگاه الکتروشوک یک عدد - دستگاه مانیتورینگ پرتابل 3 عدد – تشک مواج 2عدد – دستگاه ونتیلاتور پرتابل 1 عدد – گلوکومتر 1 عدد – سوزن آسپیراسیون مغز استخوان و سوزن بیوپسی مغز استخوان هر کدام 3 عدد – پالس اکسی متر 1 عدد – ساکشن برقی پرتابل 2 عدد – ساکشن پرتابل سانترال 1 عدد .

تماس:

تلفن: 9-55540026 داخلی 5581

 

   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر